تبلیغات
تاثیر فناوری اطلاعات بر ورزش - آنلاین ترین جام جهانی در کشور رنگین کمان

آنلاین ترین جام جهانی در کشور رنگین کمان

جام جهانی فوتبال 2010 آفریقای جنوبی آغاز به کار کرد، جام جهانی فوتبال ۲۰۱۰ دوره نوزدهم جام جهانی فوتبال به شمار می‌رود و از جمعه ۱۱ ژوئن، ۲۱ خرداد ۱۳۸۹ آغاز تا ۱۱ ژوئیه، ۲۰ تیر ۱۳۸۹در کشور آفریقای جنوبی برگزار میشود.

 این گردهمایی بین المللی ورزشی  یک ماه تمام افکار عمومی‌جهانی را به خود جلب می‌کند، به همین منظور  کشور برگزار کننده سعی می‌کند که آخرین فناوری و تکنولوژی را به کار ببرد تا در مجموع جهانیان این رخداد را بهتر و سهلتر دنبال کنند.

این اتفاق در حقیقت قابل پیش‌بینی است؛ هر چه باشد این روزها فناوری اطلاعات و ارتباطات به زندگی روزمره همه مردم جهان وارد شده‌اند. درست به همین دلیل هم هست که وقتی قرار باشد تکنولوژی با جذاب‌ترین دغدغه ورزشی مردم یعنی فوتبال تلفیق شود، باید منتظر اتفاقی بزرگ و جالب بود.

به اذعان کارشناسان در جام جهانی 2010 عرصه خوبی برای نمایش تاثیر تکنولوژی در زندگی امروزه افراد است که می‌تواند جذابیت‌‌های ورزش فوتبال را در بستر فناوری اطلاعات و ارتباطات را برای طرفدارانش چند برابر کند.

در واقع با همین استدلال است که خانم «ایوی ماتسپ کاسابوری» وزیر ارتباطات آفریقای جنوبی برگزاری مسابقات جام جهانی امسال را وابسته به صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات ICT دانسته و اعلام کرده است: «موفقیت در برگزاری جام جهانی 2010 به صنعت ICT آفریقای جنوبی بستگی دارد.