تبلیغات
تاثیر فناوری اطلاعات بر ورزش - کفش

کفش

این شرکت تولید کننده پوشاک و تجهیزات ورزشی، کفشهای فوتبال بسیار سبکی را با عنوان F50 adiZero  تولید کرده است. این کفشها را که  تنها 165 گرم وزن دارند، فوتبالیستهای حاضر در رقابتهای جام جهانی 2010 می پوشند.

F50 adiZero تجمعی از نوآوریهای فناوری برای پرواز بر روی چمن، دریبل کردن و پیروزی سریعتر از نور است.

در حقیقت سبکی تنها ویژگی این کفشها نیست بلکه به دلیل استفاده از فناوریهای نوآورانه ای، این کفشها حداکثر سرعت را به بازیکن اهدا می کنند و به فوتبالیست اجازه می دهند که توپ را به بهترین روش کنترل کند. فروش این کفشها از 26 می آغاز می شود.

"مسی" در این خصوص اظهار داشت: "این کفشها آنقدر سبک هستند که من حتی پاهای خود را حس نمی کنم. سرعت در زمین بازی، بخش واقعا مهمی در بازی من را تشکیل می دهد و امیدوارم که پوشیدن این سبک ترین کفش دنیا به من بیشترین سرعت را در رقابتهای امسال بدهد." در مراسم معرفی F50 AdiZero لیونل مسی، دیوید ویلا و زین الدین زیدان آن را امتحان کردند.

 

 

کفش از نوع کانگرو

PowerCat 1.10 FG محصول جدید شرکت پوما است که با استفاده از پوست بسیار نرم کانگرو تولید شده است. در ساخت این کفش نیز، فناوری و راحتی حرف اول را می زنند. PowerCat 1.10 FG قادر است راندمان عملکرد بازیکن را به حداکثر برساند و راحتی پاها را در سطح بالا حفظ کند.

این کفش کاملا بدون مواد PVC ساخته شده است. این کفشها مجهز به یک محکم کننده خارجی دولایه ای ویژه است که می تواند از پاها محافظت کند. 

این کفشها در رنگهای ترکیبی "سفید- آبی- طلایی" و "سیاه- سفید- سبز" به قیمت 190 دلار عرضه می شوند.